Działka w zaciszu, 7 minut od centrum Starogardu

lokalizacja: Koteże

299 000 PLN

60 PLN / m2

Opis nieruchomości

50 arowa działka leżąca na 2 obszarach MPZP - zabudowa jednorodzinna (1200 m2) oraz teren rolny z zakazem zabudowy (3800 m2). Jest to prostokąt ustawiony krótszym bokiem (23 m) do drogi. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy (3 km od centrum miasta) zdominowanej przez grunty rolne, co gwarantuje ciszę i spokój.

Kontakt Martyna Morawska 728 768 553


Najbliższy kościół i supermarket znajdują się w promieniu 1,5 km, a przedszkole 2 km. Topografia okolicznych terenów wskazuje, że grunt jest odpowiedni do wykopania własnego stawu. Prąd jak i woda są w granicach działki (brak przyłączy). Działka jest ogrodzona z 3 stron. Możliwość budowy budynku mieszkalnego z dwoma kondygnacjami nadziemnymi do 10m wysokości oraz budynków towarzyszących do 6m wysokości. Spora część działki o przeznaczeniu rolnym pozwala na uprawę szerokiego wachlarza roślin i założenie cieszącego się coraz większą popularnością w polsce "food forest'u".

Oferta skierowana do rolników amatorów, doświadczonych projektantów ogrodów i wszystkich wielbicieli eco-żywności :)

Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Martyna Morawska
Nieruchomości Apartament Oddział Pomorski
tel: 728 768 553
email: martynam@nieruchomosci-apartament.plKontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MARTYNA MORAWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.