Dzialka z możliwością zabudowy

lokalizacja: Czarne Błoto

50 000 PLN

47 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt - Maciej Brzeski  tel. 798339773
Tylko w naszym biurze w otoczeniu pól, lasów i łąk oferujemy działkę rolna z możliwością zabudowy. Zostały wydane tzw. podziałowe Warunki Zabudowy na podstawie których dokonano podziału działki wraz z wytyczeniem wewnętrznej drogi dojazdowej do wszystkich parceli powstałych w wyniku podziału. Prawdziwie sielankowe położone działki. Prezentowana tutaj działka jest najmniejszą w oferowanym kompleksie i pewna część jej powierzchni stanowi bardzo urokliwa kępa drzew. REWELACYJNA CENA!!
To trzeba zobaczyć, super cena i otoczenie. UWAGA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁEGO OBSZARU 9198 m2 + droga 1400 m2 za cenę 430000zł.
Polecam i zapraszam tel. 798330773.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.