Działka 600mkw. Jachcice - z dostępem do Brdy!

lokalizacja: Bydgoszcz

85 000 PLN

142 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
tel. 503-961-603


Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 600mkw. na Jachcicach, blisko Brdy 

 PEŁNA WŁASNOŚĆ

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje przeznaczenie pod teren zielony (rekreacyjny)

długość 46m
szerokość 13m

Działka w kształcie prostokąta w całości ogrodzona z bramą wjazdową. Na działce zadbany trawnik i postawiona drewniana altana ogrodowa.


Działka uzbrojona we własną wodę i prąd, służebność drogi.

Duża zaletą jest blisko komunikacja miejska oraz sklepy osiedlowe. Nieruchomość idealnie nadaje się na działkę rekreacyjną.

Zapraszam na prezentacje
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

ALEKSANDRA GADZIKOWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.