Ostatnia oferta domu nieopodal Fordonu

lokalizacja: Strzelce Górne

320 000 PLN

4 324 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt Maciej Brzeski tel. 798339773

Prezentujemy Państwu ofertę nabycia domu, usytuowanego na działce w otoczeniu podobnych ukończonych posesji, zaledwie kilka minut od Fordonu. Jak w parametrach podanych wyżej dom będzie w stanie surowym zamkniętym z dostępem do drogi publicznej przez udział w drodze wewnętrznej. Przewidywany termin postawienia domu 3 miesiące od podpisania umowy. Dom składa się salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni łazienki oraz dodatkowej toalety. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej i pokryty dachówką cementową antracyt.Projekt przewiduje zastosowanie systemu rekuperacji oraz innych rozwiązań czyniących użytkowanie budynku bardzo ekonomicznym. Niewątpliwą zaletą prezentowanej nieruchomości jest niewygórowana cena, uwzględniająca stan zaawansowania prac budowlanych i jednocześnie możliwość aranżacji na dalszym etapie wg własnego pomysłu. Po zakupie istnieje możliwość wykończenia budynku do stanu deweloperskiego lub pod klucz w ramach odrębnej umowy z wykonawcą. Ostatnie dwa budynki prezentowany tutaj oraz dom 102 m2
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.
798339773
Maciej Brzeski

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.