Tylko u nas!Dom z basenem, duża działka

lokalizacja: Rębielcz, Miła

1 490 000 PLN

7 095 PLN / m2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem.

                Możliwość podzielenia domu na cztery mieszkania po 70m2, dominujące mieszkanie 130m2 plus garaż w budynku o powierzchni 35m2 . W budynku znajduję się również całoroczny basen o pow.20m2, do którego wejście jest bezpośrednio z korytarza, posiada dodatkowe pomieszczeniem na przebieralnię i prysznic. Do każdego mieszkania przynależy oddzielne pomieszczenie gospodarcze, teren wokół częściowo ogrodzony, miejsca parkingowe znajdują się przy posesji. Każde z mieszkań posiada oddzielne liczniki. Każde z mieszkań posiada dużą przestrzenną kuchnię, pokój dzienny, sypialnię oraz łazienkę. Budynek niepodpiwniczony.    Ogrzewanie drewnem z możliwością przejścia na eko-groszek, pelet, pompa ciepła. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 0,5004ha z dużym parkingiem.
               Dogodny dojazd drogą asfaltową. Pszczółki leżą przy trasach drogi krajowej nr 91 (przedłużenie ciągu głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta i linii kolejowej nr 9 Warszawa Wschodnia - Gdańsk Gł.). Strukturę zabudowy Pszczółek cechuje zwarta zabudowa jednorodzinna, odpowiadająca charakterowi przedmieścia.

Dodatkowe zalety przedmiotowej nieruchomości:
- małe zapotrzebowanie na energię i podgrzewanie basenu;
- rekuperacja ziemna i klimatyzacja;
- budynek wykończony przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych: ściana zewnętrzna 24cm, styropian
  Nieruchomość wykończona przy użyciu wysokiej jakości materiałów. 
      - ściany zewnętrzne 24cm 
      - styropian termo-organika 20cm
      - poddasze wełna mineralna 25cm
      - okna pasywne
      -  wentylacja ziemna, klimatyzacja 
    Zapraszam do obejrzenia nieruchomości, gdzie pomysłowy inwestor dobrze wykorzysta potencjał danego obiektu i nasyci swoje kieszenie.
Kontakt
Patrycja Tomaszewska
728 713 127
patrycjat@nieruchomosci-apartament.pl

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

PATRYCJA TOMASZEWSKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.