dobra cena, blisko Bydgoszczy, ciekawy projekt

lokalizacja: Pruszcz

339 000 PLN

1 446 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt
Małgorzata Łapińska-Kemnitz
797 231 125

Oferta tylko w naszym biurze!

Mam przyjemność przedstawić nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Zawada (województwo kujawsko-pomorskie, gmina Pruszcz). Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o pow. całkowitej 234,52 m kw. (użytkowa bez garażu 160,43), znajdujący się na działce o pow 4,337 m kw.

instalacje:
- przyłącze z sieci wodociągowej,
- kanalizacja sanitarna ułożona pod budynkiem,
- przyłącze energii elektrycznej,
- instalacja elektryczna w budynku.

dach - poszycie z desek, pokryty papą asfaltową

W skład nieruchomości wchodzi:
parter (129,02 m kw.):
- wiatrołap,
- garderoba,
- hol,
- kuchnia,
- spiżarnia,
- salon,
- łazienka,
- pokój,
- kotłownia,
- garaż dwustanowiskowy (34,14 m kw.).

piętro (105,5 m kw. użytkowa 65,55 m kw.):
- 4 pokoje,
- garderoba
- hol,
- łazienka.

Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej o pow. 6 108 m kw. z niezależnym dostępem do drogi publicznej, cena: 210 000.

Piękna, cicha i spokojna okolica, przyjazna rodzinom z dziećmi. Dobry i szybki dojazd drogą krajową do Bydgoszczy - ok. 20 km.


Polecam i zapraszam na prezentację

Kontakt
Małgorzata Łapińska-Kemnitz
797 231 125

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MAŁGORZATA ŁAPIŃSKA-KEMNITZ
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.