Tylko u Nas! Dom na wsi z budynkiem gospodarczym

lokalizacja: Rawicz

370 000 PLN

2 467 PLN / m2

Opis nieruchomości

Nieruchomości Apartament
Wojciech Śliwa
 ☎ 570 644 040


 Oferta dostępna wyłącznie w biurze "NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT"


           Oferta skierowana do osób ceniących sobie spokój ciszę.


 

 

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1756 m2 zabudowana budynkiem wolnostojącym o powierzchni całkowitej 150 m2 w tym 86,3 m2 powierzchni użytkowej, budynek gospodarczy o powierzchni ok. 40 m2 oraz stodoła (ok. 100m2). Zarówno budynek mieszkalny, jak i budynek gospodarczy wymagają remontu.

Nieruchomość usytuowana jest w niewielkiej miejscowości Pobiel, 10 km od Rawicza,położonej w województwie dolnośląskim, w powiecie górowskim. Nieopodal (ok 8min autem) przebiega droga ekspresowa S5, łącząca między innymi Poznań i Wrocław.


 

Zapraszam do kontaktu i na prezentację
Wojciech Śliwa/opiekun oferty
☎ 570 644 040


Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

WOJCIECH ŚLIWA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.