Dom wolnostojący z zabudowaniami na dużej działce!

lokalizacja: Naborów

499 000 PLN

4 990 PLN / m2

Opis nieruchomości

"Nieruchomości Apartament"
Izabella Paprocka
☎ 570 097 070

Oferta dostępna tylko w naszym biurze !

Do sprzedania poniemiecki dom do remontu na działce o pow. 3200 m2 we wsi Naborów gm. Brzeg Dolny. Dom do generalnego remontu. Budynek gospodarczy który przylega do domu częściowo zburzony. Na posesji znajduje się również obora oraz budynek który obecnie jest wynajmowany na sklep. Nieruchomość sprzedawana jest w całości wraz z działką o pow. 1300 m2 na której znajduje się sad oraz działką rolną o pow. 1700 m2.
Łączna powierzchnia wszystkich działek to 6200 m2.
Pełna własność, kw bez obciążeń.
Media: kanalizacja,woda - miejskie, prąd. Dojazd drogą gminną asfaltową. Posesja w całości ogrodzona.
Działki w mpzp oznaczone symbolem: 83/1 - 25UM. 83/2 - 2akL, 102/3 - R.

Nieruchomość posiada ogromny potencjał. Możliwość zamieszkania oraz prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Okolica cicha i spokojna. Zaledwie w oddalonym 3 km Brzegu Dolnym pełna infrastruktura.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację !
Izabella Paprocka/opiekun oferty
☎ 570 097 070

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

IZABELLA PAPROCKA
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.